Pečení dortů a jiných sladkostí se věnuji již několik let. Přišlo to samo od sebe, v kuchyni mě to vždy bavilo a naplňovalo mne tvoření, které pak i nečekaně sklízelo úspěch a chutnalo.


Ani již nevím, jak se to stalo, ale rodina, přátelé a pak i jejich přátelé a známí mě začali žádat o upečení dortíků nebo zákusků pro jejich vlastní oslavy... až těch přání bylo tolik, že jsem se rozhodla pro vlastní výrobnu cukrářských dobrot, abych měla možnost dopřát své umění všem, kteří budou mít chuť a zájem.

A tak jsem ze sklářské umělecké školy začala svou kreativitu a tvořivost vnášet do své práce cukrářky, která se stala mou srdeční záležitostí.

Kromě mé rodiny (hlavně mých tří synů a manžela) mě nejvíce zahřejí u srdce pochvalné odezvy mých zákazníků a konstatování, že "nezbylo vůbec nic".

A když o mých dobrotách i sníte, tak to je pro mne znamení skvěle odvedené práce a mám pak velkou chuť i motivaci do dalšího sladkého tvoření. Takové pocity mě naplňují a to je hlavní důvod, proč to všechno dělám - pro Vaší i mou spokojenost.

Vaše Kiki :-)
MAKRONKIKI, zakázková cukrářská vyroba
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!